+380994125595

+380734655595

+380966435595

Записуйтесь на консультацію за телефонами

Сучасна урологія та онкоурологія в Києві

Консультація, діагностика та лікування урологічних та онкоурологічних захворювань від провідного онкоуролога України - професора Стаховського Е.О.

СТАХОВСЬКИЙ
Едуард Олександрович

доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України, лікар-уролог вищої категорії, онколог, дитячий уролог

Відгуки про лікаря

Надсучасний центр!

Усе тут, до дрібниць, налаштовано для пацієнта! І операція, і реабілітація проходить для тебе непомітно.
Хірурги, лікарі, молодший персонал на дуже високому рівні.

Дуже тішить, що такий центр є в Україні!
Дякую Вітруку Юрію Васильовичу, Стаховському Едуарду Олександровичу за те, що повернули до повноцінного життя!

У вас золоті руки!
Дівчаткам медсестричкам дякую за терпіння та вашу професійність. Успіхів вам усім!

Ольга Скробінська

05.08.2023

Прекрасний лікар!!!

Стаховський Едуард Олександрович чудовий лікар світового масштабу, найкращий професіонал своєї справи!!!

Дякую за врятоване життя мого батька!!!
Нехай Всевишній воздасть Вам за вашу благородну справу гідну подяку!!!

Дякую всім працівникам Центру сучасної урології!!!

Професіонали своєї справи!!!

Вероніка Гнатюк-Ганич

19.07.2023

Щира подяка!

Щира подяка всьому колективу Центру, особливо науковому керівникові чл.-кор. НАМНУ проф. Стаховському Едуарду Олександровичу, доктору мед. наук Войленку Олегу Анатолійовичу, лікуючому лікарю Гарбару Руслану Федоровичу за чуйне та доброзичливе відношення до пацієнта!

Особлива подяка молодшому медичному персоналу.

Хай вам щастить у вашому житті

Власенко Анатолій Дмитрович

14.03.2023

Стаховський Едуард Олександрович

Доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАМН України Стаховський Едуард Олександрович відомий в Україні та за її межами

  • фахівець у галузі онкології та урології,

  • висококваліфікований учений та хірург,

  • науковець-дослідник,

  • завідувач відділу пластичної та реконструктивної онкоурології Національного інституту раку,

  • Голова Спілки онкоурологів України,

  • провідний консультант та хірург "Центру сучасної урології".

ПРОФЕСОР

Його наукові праці публікуються в пріоритетних періодичних вітчизняних та міжнародних виданнях, а також регулярно представляються на міжнародних симпозіумах та конгресах.

Є автором 544 наукових робіт, 145 з них опубліковано в міжнародних англомовних виданнях.

Він є автором 19 патентів на винахід в області урології та онкоурології, 1 монографії та 2 посібників.

Провідним науковим напрямком професора Стаховського Е.О. є рання діагностика, лікування та профілактика інвалідизаціі пацієнтів від онкоурологічних захворювань.

Розробив та впровадив в практику оригінальні операції при раку сечового міхура, стриктурах уретри та сечовода, уретерогідронефрозі, хворобі Пейроні, сечокам’яній хворобі, гідронефрозі та ін.

У 2011 році Стаховському Е. О. указом Президента України присвоєно звання “Заслужений діяч науки і техніки”.

З 2013 року по 2018 рік Стаховський Е. О. обіймав посаду головного позаштатного спеціаліста МОЗ України зі спеціальності «Урологія».

Він є дійсним членом Європейської Асоціації Урологів (European Association of Urology), Міжнародної Спілки Урологів (Sociеtе Internationale d'Urologie), Української асоціації Урологів, Української спілки онкологів.

У 2009 році заснував Спілку онкоурологів України, що активно проводить науково-практичні конференції та міжнародні конгреси для лікарів.

У 2021 був обраний членом-кореспондентом Національної академії медичних наук України за спеціальністю "Онкологія".

Про професора в медіа

Колись спорт допоміг йому стати лікарем: історія онкохірурга Едуарда Стаховського

В сюжеті на "1+1" про професора Стаховського Е.О.

Програма "Лікар знає" про чоловіче здоров'я і рак простати

В сюжеті “Лікар знає” про аденому і рак передміхурової залози інтерв'ю з професором Стаховським Е.О.

Програма “Долі Надвечір'я”

В сюжеті програми "Долі Надвечір'я" в гостях у родини Едуарда Стаховського

Наукові напрямки в роботі

Провідними науковими напрямками діяльності професора є вивчення впливу малих доз радіації на органи сечостатевої системи в залежності від ступеня порушення їхньої функції.

Встановлено залежність виникнення передракових та ракових захворювань сечового міхура при втраті його повноцінної евакуаторної функції в зонах підвищеної радіації, після Чорнобильської аварії.

Визначено негативний вплив СS137 на пацієнтів з порушеною функцією нирок та порушеною уродинамікою, який проявляється в збільшенні частоти передракових станів в органах сечостатевої системи. Було розроблено довгостроковий моніторинг за мешканцями Чорнобильської зони з патологією нирок та сечовивідних шляхів.

Важливою частиною досліджень у медичній радіології є встановлення чутливості раку передміхурової залози до променевої терапії, визначення молекулярних механізмів виникнення радіорезистентності та визначення індивідуальної радіаційної чутливості.

Розробляючи органозамісний, відновлювальний підхід до лікування раку сечостатевої системи, професор Стаховський Е. О. патофізіологічно обґрунтував, розробив, удосконалив і втілив ряд пластичних, реконструктивних та відновлювальних операцій при пухлинах нирок, сечового міхура, сечоводів та простати.

Важливе місце в науковій роботі займає пошук і впровадження в медичну практику високоспецифічних молекулярно-генетичних діагностичних маркерів для скринінгу раку сечостатевої системи.

Провідним науковим напрямком професора Стаховського Е.О. є рання діагностика, лікування та профілактика інвалідизації пацієнтів від онкоурологічних захворювань.

У залежності від етіології, патогенезу і морфофункціональних змін у нирках, зумовлених пухлинною чи іншою обструкцією сечоводів, визначено показання та розроблено методики заміщення сечоводів сегментом тонкої кишки.

Підвищенню ефективності інтестинальної пластики сечоводів сприяли принципово нові патофізіологічні підходи, а саме створення антирефлюксного механізму при накладанні кишково-міхурового анастомозу та антирефлюксного моделювання кишкового трансплантата.

Розроблено пластику сечоводів

Ці новації покращили післяопераційні результати

Ці новації покращили післяопераційні результати і обґрунтували заміщення сечовода здухвинною кишкою з метою збереження нирок та запобігання інвалідизації пацієнтів при уротеліальному раку сечовода.

На відміну від європейських колег, які при локалізованому раку верхніх сечовивідних шляхів (чашечно-лоханочна система нирки та сечоводи) виконують нефуретеректомію, професор Стаховський Е. О. розробив показання до пластичних та реконструктивних операцій, які передбачають збереження нирки.

На відміну від європейських колег професор Стаховський Е. О. розробив показання до пластичних та реконструктивних операцій, які передбачають збереження нирки.

Саме нефронзберігальна хірургія дає можливість покращити віддалені онкологічні результати завдяки можливості комбінованого лікування - проведення ад'ювантної хіміотерапії, імуннотерапії та ін.

У проблемі інвазивного раку сечового міхура професор Стаховський Е. О. розробив нові методики деривації сечі та науково обґрунтував доцільність формування “артифіціального” міхура із сегмента тонкої кишки за розробленою ним методикою “double-U” або деривації сечі в ілеосигморезервуар, або створення уретеромонокутанеостоми після видалення сечового міхура.

Вище вказані методики є оригінальними, вони розроблені і обґрунтовані Стаховським Е.О. на основі законів фізіології, патофізіології та онкології, які передбачають покращення уродинамики, профілактики рефлюксу, електролітних та кислотно-лужних порушень.

НОВІ МЕТОДИКИ ПРИ ЛІКУВАННІ
РАКУ СЕЧОВОГО МІХУРА

Збереження контрольованого сечовипускання запобігає інвалідизації хворих або знижує її, зберігає працездатність пацієнтів.