Відгуки

Відгуки про роботу Центру сучасної урології, скринінгу та профілактики, захворювань
Лукомська Юлія…
2017-11-27

Сьогодні мій батько з тяжким діагнозом звернувся за консультацією до Стаховського Едуарда Олександровича. Заплативши за консультацію немаленькі гроші він отримав нелюдське ставлення СВІТИЛА який просто виставив бідного пенсіонера за двері не сказавши людині навіть яке ще обстеження йому потрібно пройти, не оглянувши його, нічого не зробивши!!!!! Люди добрі, коли ж ви вже "наїстеся"?

Наталія Петелько
2015-11-06

Дякуємо чудовому лікарю Войленку Олегу Анатолійовичу. Я вражена, що такі лікарі існують. Моєму батьку у відділенні онкоурології минулої весни видалили злоякісну пухлину в нирці. Нирку зберегли!!! Робили операцію у вівторок, а в п'ятницю виписали з цілком нормальним самопочуттям, і ми поїхали додому на поїзді!!! Олег Анатолієвич чудово підібрав курс відновлення після операції і зараз батько прекрасно почувається. ДЯКУЄМО від всієї родини.

anatoliy
2015-09-10

Уважаемый Войленко Олег Анатольевич!Выражаем чистосердечную благодарность за ваш высокий профессионализм,доброту,внимание моральную поддержку.
Большое спасибо за ваши "золотые руки", доброе сердце. Также благодарим лечащего врача Кононенко Алексея Анатольевича! За его внимательное отношение к больному, отзывчивость и доброту.
Большое спасибо всему коллективу сотрудников отделения !

tosha.filipov
2015-08-31

Я особисто і вся наша родина щиро вдячна Вам за ваш професіоналізм, чуйні серця і золоті руки.
Особливу подяку хочу висловити професору Стаховському Едуарду Олександровичу, людині від Бога, яка своїм високим фрофесіоналізмом, золотими руками, мудрим переконанням повертає людей до життя.
А також щиру подяку висловлюю лікарю Стаховському Олександру Едуардовичу за його професіоналізм, гуманне ставлення до хворих, людяність та відданість своїй професії.

Сергій Бистров
2014-07-06

8 лет назад наша семья столкнулась с проблемой – отцу был поставлен диагноз «рак мочевого пузыря». Отцу на тот момент было 65 лет. Прооперировал отца профессор Эдуард Александрович Стаховский. Только потом мы узнали, как нам повезло, что мы попали на лечение в «правильные руки», в руки Эдуарда Александровича и его команды профессионалов. Сейчас отец регулярно проходит профилактические осмотры, все эти годы живет полноценной жизнью. Отец с нами и для нашей семьи это очень важно.

Щоб додати відгук, увійдіть або зареєструйтесь